امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغ رایگان کانال تلگرام شما
#1
تبلیغ رایگان کانال تلگرام

تفاوت میان گروه‌ها، ابرگروه‌ها و کانال‌ها چیست؟
 گروه‌های تلگرام برای اشتراک مطالب بین دوستان و آشنایان و خانواده و یا همکاری بین تیم‌های کوچک ایده‌ آل هستند
آن‌ها می‌توانند تا سقف ۲۰۰ نفر عضو داشته باشند و به صورت معمولی هر شخصی می‌تواند افراد جدید را به گروه اضافه کند و نام و عکس گروه را تغییر دهد
اگر گروه شما به یک اجتماع خیلی بزرگ تبدیل شد، می‌توانید آن را به یک ابر گروه متمرکز‌تر ارتقاء دهید.
 ابر گروه‌ها می توانند تا سقف بیست هزار عضو داشته باشند و یک تاریخچه یکسان دارند، بنابر‌این پیام‌های حذف شده از دید همه اعضاء پنهان خواهند شد.
همچنین شما می‌توانید پیام‌های مهم را به بالای صفحه سنجاق کنید تا تمام اعضا آن‌ها را ببینید، حتی اشخاصی که به تازگی عضو شده‌اند.  کانال‌ها ابزاری برای انتشار پیام‌های عمومی به تعداد بالایی مخاطب هستند.
 در حقیقت، یک کانال می‌تواند به صورت نامحدود عضو داشته باشد.
وقتی در یک کانال مطلبی ارسال می‌کنید، مطلب بجای اسم و عکس شما با اسم و عکس کانال ارسال می‌شود.
با تلگرام، شما می‌توانید هرگونه پیام، عکس، ویدیو و هر نوع ‌فایل‌ (doc, zip, mp3 و غیره) را برای دیگران بفرسـتید. هـمچنـین مـی توانیـد گروه‌هایی با تعداد اعضای حداکثر ۲۰۰۰۰ نفر و کانال‌هایی براى انتشار اطلاعات به تعداد نامحدود مخاطب ایجاد کنید. می‌توانید به مخاطبان خود پیام بفرستید و با استفاده از نام کاربری افراد، آنهـا را بیابیـد. در نتیجه، تلگرام مانند آمیزه‌اى از پیامک و ایمیل است. و می‌تواند تمامى نیازهاى شخصی و کارى شما را در پیام‌رسانی تأمین کند.
تلگرام برای کسانی هست که می‌خواهند پیام‌ رسانی سریع و بدون محدودیت و قابل‌ اعتماد داشته باشند.

ما برای راحتی شما عزیزان که بتوانید کانال تلگرام خود را معرفی کنید و به صورت رایگان کانال تلگرام خود را تبلیغ کنید سایت تبلیغ کانال تلگرام را زدیم برای اینکه کانال تلگرام بزرگی داشته باشید حتما تو تبلیغ چنل بروید کانال خود را تبلیغ کنید
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان